Herman Miller Embody – do biura i salonu

Herman Miller jest jednym z wiodących producentów branży meblarskiej. Marka ta istnieje na rynku od wielu lat i nadal cieszy się popularnością wśród właścicieli lokali użytkowych. Większość produktów została zaprojektowana z myślą o potrzebach pracowników biurowych, ale oczywiście mogą być one wykorzystywane również w domu. Sprawdźmy, czym wyróżniają się na tle innych!

Embody jako przykład idealnego fotela biurowego

Wielogodzinne siedzenie może prowadzić do bólu pleców, który często jest przyczyną poważnych problemów z kręgosłupem. Już teraz lekarze przestrzegają przed siedzącym trybem życia, zachęcając, aby każdy dbał o odpowiednią ilość ruchu. Niestety wiele zawodów wymaga utrzymywania postawy siedzącej. Z pomocą może przyjść tylko wysokiej jakości fotel o przemyślanej konstrukcji. Krzesła biurowe powinny zapewniać odpowiednie podparcie plecom. Dobrze, gdy będą pozwalały na regulację oparcia i wysokości, tak by każdy pracownik mógł dopasować siedzisko do swojej budowy i preferencji. Takie udogodnienia uwzględnia Herman Miller. Projekt Embody jest tego doskonałym przykładem. Dowiedzmy się więcej na jego temat!

Herman Miller Embody – jakość i funkcjonalność

Herman Miller posiada w swojej ofercie ergonomiczne krzesła, które idealnie nadają się do firm. Niektóre z nich dostępne są w uniwersalnych kolorach, które odnajdą się w każdej aranżacji – zarówno biurowej, jak i domowej. Z drugiej strony są takie, które zaskakują odważnym stylem, idealnym do przestrzeni publicznej. Jedno jest pewne – Herman Miller urozmaica każdą przestrzeń, w jakiej się znajdzie.

Ergonomiczne krzesło Embody jest wynikiem współpracy lekarzy i naukowców. Celem było stworzenie siedziska, które naturalnie wspiera plecy i promuje zdrowy ruch podczas siedzenia. W efekcie powstał Herman Miller Embody, który równomiernie rozkłada ciężar, dopasowuje się do subtelnych ruchów ciała i wspiera prawidłowe krążenie podczas pracy. To zasługa oparcia, którego konstrukcja przypomina ludzkie plecy. Sam zobacz na stronie https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-embody-chair/. Kluczową cechą Embody jest materiał użyty do jego produkcji. Składa się z warstwy nośnej skompletowanej z czterech materiałów o różnych właściwościach. Dzięki temu zapewnia optymalną cyrkulację powietrza.