Sztuczne kwiaty jak prawdziwe

Sztuczne kwiaty cieszą się coraz większą popularnością. Ich żywe kolory i blask może być mylący. Wyglądają one jak prawdziwe, przez co bardzo łatwo o pomyłkę.

Sztuczne kwiaty w domu

Sztuczne kwiaty nie wymagają opieki, w przeciwieństwie do żywych. Nie musimy pamiętać o podlewaniu, nawożeniu, możemy je postawić w dowolnym miejscu, bez obawy, że będą miały za dużo lub za mało światła. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób zapominalskich, żyjących w ciągłym biegu i takich co lubią dużo podróżować. Wyglądają one jak żywe, dzięki czemu nadają one naszemu mieszkaniu taki sam urok, jak prawdziwe roślinki.

Coraz częściej można natknąć się na sztuczne kwiaty w biurach, placówkach edukacyjnych, czy gabinetach. Sprawiają one, że w pomieszczeniu jest przytulniej, a także dodają one uroku. Również są one bezpieczniejszą opcją, ponieważ gdy ktoś nieumyślnie potrąci kwiatka nic mu się nie stanie.

źródło: @handmade.idei/instagram.com

Sztuczne kwiaty w wazonie

Sztuczne kwiaty w wazonie, w przeciwieństwie do żywych kwiatów, utrzymają się długo. Nie trzeba im wymieniać wody. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią cieszyć się widokiem roślin w dzbanku. Żywe kwiatki szybko więdną, natomiast sztuczne utrzymają się bardzo długo.

źródło: @pankwiatek_com/instagram.com

źródło: @pankwiatek_com/instagram.com

Sztuczne kwiaty na uroczystości

Sztuczne kwiaty nadają się różnie do przystrojenia sali. Uroczystości takie jak wesela, urodziny, komunie wymagają, aby dookoła nas było wiosennie i ozdobnie. Są one dostępne cały rok, więc nie trzeba się martwić, że nie dostaniemy rodzaju, który nas interesuje. Mamy pewność, że wytrwają one całą uroczystość. Dodatkowo sale można przystroić kilka dni wcześniej, ponieważ takie kwiaty nie zwiędną. Są one również wielokrotnego użytku, co sprawi, że możemy je wykorzystać na inną uroczystość.